Sklep internetowy wykorzystuje pliki cookie dla celów analitycznych oraz realizacji usług. Korzystając ze sklepu internetowego wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie zainstalowanych w Państwa przeglądarkach internetowych. Więcej o tej technologii mogą Państwo przeczytać w naszej Polityce Prywatności.

O MARCE FLOMODO

Cześć, jestem Renia - stworzyłam Flomodo;) 

początkowo szyłam tylko dla siebie, a marka powstała dzięki koleżankom, które zainteresowały się moją twórczością. Gdy zaczynałam moje ubrania mogliście nabyć w różnych miejscach gdzie odbywają się warsztaty rozwojowe i zajęcia jogi. Wy też polubiliście to co szyję, a Wasze zainteresowanie nowościami i potrzeba łatwego dostępu do całej oferty zmobilizowało mnie do pojawienia się w necie. Oto jestem:) Niezmiennie zapraszam Was do uczestnictwa w procesie rozwoju marki, Wasze preferencje i opinie sprawiają, że możecie znaleźć tu wymarzone ubrania.

DZIANINY

Marka Flomodo to oryginalne odważne i wyraziste wzory, wygodne fasony i naturalne dzianiny, które wybieram w Polsce i szyję we Wrocławiu. Ubrania Flomodo powstają z wysokiej jakości bawełny lub naturalnej wiskozy. Każdą tkaninę przed wprowadzeniem do produkcji i procesem szycia dekatyzuję, piorę, prasuję, sprawdzam jak się nosi. Gdy zaczęłam tworzyć kolekcje zachwyciłam się bogactwem dostępnych wzorów, o których istnieniu wcześniej nie wiedziałam. Poczułam, że tak właśnie chcę się ubierać, uwierzyłam że można inaczej, że możliwości jakie daje dobór wzorów i krojów są nieograniczone -  a moja intuicja dobrze mnie prowadzi.

POCZĄTKI

Zdradzę Wam, że wszystko zaczęło się od welurowej spódnicy z koła, którą dla siebie uszyłam na starym Łuczniku. Nie mogłam kupić takiej jaka mi się podobała, więc ją uszyłam. Pięknie się ją nosi, zachwyciła mnie. A gdy wybierałam materiał to wybór kolorów i różnorodność tkanin mnie zafascynowały. Poczułam duży potencjał w tej twórczości kiedy uszyłam kolekcję spódnic, która sprzedała się od ręki. Poczułam wolność jaką daje szycie. Zaczęłam szyć spódnice, bluzy, marynarki, spodnie i koszulki. Zachwycałam się tym co kreowałam i czułam się w tym doskonale. Kolor to mój sposób aby wyrazić siebie, a wygoda moich ubrań zapewnia komfort na codzień. Pracuję też nad stworzem unikatowej kolekcji z autorskimi wzorami. 

GDZIE JESTEŚMY?

Jesteśmy już online i w kilku punktach stacjonarnych: 

Online: FB, IG i flomodo.pl

Wrocław: showroom Flomodo, ul. Grajewska 8 (po wcześniejszym umówieniu, tel. 606145788)

Borzymy: Oddechowo - Ośrodek Rozwojowy, al. prof. Jana Nielubowicza 6, tel. 505 347 344 

Gdańsk Oliwa: Szkoła Yogi Zofii Netter, Droszyńskego 28A, 80-391 Gdańsk, tel. 693 448 875

Są tam pojedyncze egzemplarze, także możecie dorwać prawdziwe perełki. 

A gdyby wyprzedał się Wasz rozmiar to dajcie znać na miejscu, sprawdzimy dostępność i możliwość doszycia.

Jesteśmy już online i w kilku punktach stacjonarnych, a od niedawna mamy przyjemność być wystawcą na Targach Modowych w różnych miastach.

Najbliższe targi:

23-24 marca Fashion Meeting Odlewnia PIOTRKOWSKA 217 Łódź, godz. 11-18

6-7 kwietnia Fashon Meeting Zajezdnia Dąbie - Czasoprzestrzeń Wrocław, ul. Tramwajowa 1-3 , godz. 11-18

13-14 kwietnia Festiwal Ezoteryki i Medycyny Naturalnej  KATOWICE SPODEK al. Korfantego 35, godz. 10-18

Dziękuje za Wasze zaufanie. Zachęcam do obserwowania w mediach społecznościowych, będzie dużo nowości 💗

Renia